![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cool times | |
![]() |
Movie Buff - 101 Films Ranked
Member Since: Sep 24, 2011
Location: USA
|

| 93 | 1900 (1976) - Sep 25, 2011 |
| 88 | Ran (1985) - Sep 25, 2011 |
| 84 | Monty Python and the Holy Grail (1975) - Sep 25, 2011 |
| 78 | Heathers (1989) - Sep 25, 2011 |
| 81 | The Silent Partner (1978) - Sep 25, 2011 |
| 82 | Klute (1971) - Sep 25, 2011 |
| 74 | Burn After Reading (2008) - Sep 25, 2011 |
| 77 | Traffic (2000) - Sep 25, 2011 |
| 76 | Ocean's Thirteen (2007) - Sep 25, 2011 |
| 64 | Ocean's Twelve (2004) - Sep 25, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |