![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cooldudes | |
![]() |
Flick Fan - 87 Films Ranked
Member Since: May 17, 2011
Location: USA
|

| 83 | Amélie (2001) - May 20, 2011 |
| 77 | Scott Pilgrim vs. the World (2010) - May 18, 2011 |
| 74 | Paul (2011) - May 18, 2011 |
| 89 | Shaun of the Dead (2004) - May 18, 2011 |
| 80 | Hot Fuzz (2007) - May 18, 2011 |
| 78 | Blind Fury (1989) - May 18, 2011 |
| 83 | The Quiet American (2002) - May 18, 2011 |
| 90 | A History of Violence (2005) - May 18, 2011 |
| 80 | Leaving Las Vegas (1995) - May 18, 2011 |
| 76 | The Rock (1996) - May 18, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |