![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
coolhandluke | |
![]() |
Movie Buff - 257 Films Ranked
Member Since: Jul 15, 2010
Location: Tekirdaš, Turkey
|

| 88 | Inception (2010) - Aug 04, 2010 |
| 79 | Public Enemies (2009) - Jul 22, 2010 |
| 79 | Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004) - Jul 22, 2010 |
| 85 | Le concert (2009) - Jul 21, 2010 |
| 76 | Dogtooth (2010) - Jul 21, 2010 |
| 79 | The Cove (2009) - Jul 21, 2010 |
| 90 | Bad Lieutenant (1992) - Jul 21, 2010 |
| 86 | Lebanon (2010) - Jul 21, 2010 |
| 73 | Svetat e golyam i spasenie debne otvsyakade (2008) - Jul 21, 2010 |
| 84 | Perrier's Bounty (2009) - Jul 21, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |