![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
coolinen | |
![]() |
Chao - 851 Films Ranked
Member Since: Dec 17, 2011
|

| 90 | Good Will Hunting (1997) - May 18, 2012 |
| 92 | The Avengers (2012) - May 06, 2012 |
| 86 | Act of Valor (2011) - May 06, 2012 |
| 89 | Safe (2012) - May 06, 2012 |
| 89 | Midnight in Paris (2011) - Apr 16, 2012 |
| 90 | Shame (2011) - Apr 16, 2012 |
| 89 | Space Battleship Yamato: Resurrection (2009) - Apr 16, 2012 |
| 65 | The Hunger Games (2012) - Mar 25, 2012 |
| 88 | John Carter (2012) - Mar 19, 2012 |
| 89 | The Grey (2012) - Mar 19, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |