![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
coolwanny | |
![]() |
Flick Fan - 13 Films Ranked
Member Since: Jul 19, 2009
Location: austin, tx, USA
|

| 95 | Lucky Number Slevin (2006) - Jul 19, 2009 |
| 95 | Eastern Promises (2007) - Jul 19, 2009 |
| 85 | 25th Hour (2002) - Jul 19, 2009 |
| 90 | The Others (2001) - Jul 19, 2009 |
| 95 | In My Father's Den (2004) - Jul 19, 2009 |
| 85 | Gone Baby Gone (2007) - Jul 19, 2009 |
| 85 | Cinderella Man (2005) - Jul 19, 2009 |
| 90 | Boy A (2008) - Jul 19, 2009 |
| 95 | Black Book (2006) - Jul 19, 2009 |
| 95 | A Beautiful Mind (2001) - Jul 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |