![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cooperel | |
![]() |
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Nov 14, 2009
Location: USA
|

| 80 | Spider-Man (2002) - Nov 14, 2009 |
| 80 | The Day After Tomorrow (2004) - Nov 14, 2009 |
| 80 | Snow White and the Seven Dwarfs (1937) - Nov 14, 2009 |
| 0 | Proof (2005) - Nov 14, 2009 |
| 75 | Speed (1994) - Nov 14, 2009 |
| 100 | Romeo + Juliet (1996) - Nov 14, 2009 |
| 85 | The Devil Wears Prada (2006) - Nov 14, 2009 |
| 90 | Chocolat (2000) - Nov 14, 2009 |
| 50 | Fight Club (1999) - Nov 14, 2009 |
| 98 | 10 Things I Hate About You (1999) - Nov 14, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |