copayne

copayne
Cinema Addict - 1006 Film Ratings
Member Since: 05 Apr 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 92% Get Out (2017) - Rated 26 Oct 2020
85 79% Annihilation (2018) - Rated 01 Mar 2018
79 38% Safety Not Guaranteed (2012) - Rated 01 Feb 2018
86 85% A Serious Man (2009) - Rated 01 Feb 2018
82 56% Crank: High Voltage (2009) - Rated 01 Feb 2018
96 99% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 31 Jan 2018
86 85% Creed (2015) - Rated 31 Jan 2018
83 64% Audition (1999) - Rated 31 Jan 2018
86 85% Election (1999) - Rated 31 Jan 2018
79 38% Gone Girl (2014) - Rated 31 Jan 2018