![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
corbs83 | |
![]() |
Movie Buff - 316 Films Ranked
Member Since: Mar 19, 2009
Location: nj, USA
|

| 86 | L.A. Confidential (1997) - Mar 21, 2009 |
| 91 | American Beauty (1999) - Mar 21, 2009 |
| 70 | Demolition Man (1993) - Mar 21, 2009 |
| 85 | Serpico (1973) - Mar 21, 2009 |
| 88 | Lethal Weapon (1987) - Mar 21, 2009 |
| 20 | The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006) - Mar 21, 2009 |
| 81 | Transformers (2007) - Mar 21, 2009 |
| 83 | The Wedding Singer (1998) - Mar 21, 2009 |
| 92 | The Departed (2006) - Mar 21, 2009 |
| 84 | The Firm (1993) - Mar 21, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |