![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
coreyj | |
![]() |
Movie Buff - 280 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Perth, Western Australia, Australia
|

| 100 | Sin City (2005) - Aug 19, 2009 |
| 100 | Glengarry Glen Ross (1992) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Juno (2007) - Aug 18, 2009 |
| 15 | Ghostbusters II (1989) - Aug 18, 2009 |
| 100 | North by Northwest (1959) - Aug 18, 2009 |
| 0 | Lord of War (2005) - Aug 18, 2009 |
| 0 | The Dukes of Hazzard (2005) - Aug 18, 2009 |
| 100 | Rashomon (1950) - Aug 18, 2009 |
| 50 | Spaceballs (1987) - Aug 18, 2009 |
| 25 | Jumanji (1995) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |