![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
coreymaim | |
![]() |
Movie Buff - 282 Films Ranked
Member Since: Sep 9, 2011
Location: USA
|

| 86 | Synecdoche, New York (2008) - Nov 12, 2011 |
| 84 | Suspiria (1977) - Nov 12, 2011 |
| 70 | About Schmidt (2002) - Nov 12, 2011 |
| 62 | Scream 4 (2011) - Nov 12, 2011 |
| 83 | Taxi Driver (1976) - Nov 12, 2011 |
| 58 | (500) Days of Summer (2009) - Oct 28, 2011 |
| 86 | Knocked Up (2007) - Oct 28, 2011 |
| 70 | The Brothers Solomon (2007) - Oct 28, 2011 |
| 60 | Tron (1982) - Oct 28, 2011 |
| 77 | Starship Troopers (1997) - Oct 28, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |