cori875

cori875
Flick Fan - 56 Film Ratings
Member Since: 01 Jun 2014
Location: Romania
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 22% Prisoners (2013) - Rated 01 Jun 2014
88 58% Inception (2010) - Rated 01 Jun 2014
88 58% Dog Day Afternoon (1975) - Rated 01 Jun 2014
90 72% Dogtooth (2009) - Rated 01 Jun 2014
85 51% John Mulaney: New in Town (2012) - Rated 01 Jun 2014
70 22% In the Loop (2009) - Rated 01 Jun 2014
70 22% Snatch (2000) - Rated 01 Jun 2014
94 85% Hanna (2011) - Rated 01 Jun 2014
90 72% Amélie (2001) - Rated 01 Jun 2014
80 41% Priceless (2008) - Rated 01 Jun 2014