![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cornbredicus | |
![]() |
Flick Fan - 83 Films Ranked
Member Since: Aug 6, 2008
Location: Gainesville, GA, USA
|
|
Message Sent!
Bio: Movies = Good
| |

| 79 | Fantastic Four (2005) - Aug 06, 2008 |
| 81 | Wayne's World (1992) - Aug 06, 2008 |
| 92 | Pulp Fiction (1994) - Aug 06, 2008 |
| 80 | European Vacation (1985) - Aug 06, 2008 |
| 72 | The Butterfly Effect (2004) - Aug 06, 2008 |
| 75 | Napoleon Dynamite (2004) - Aug 06, 2008 |
| 88 | Born on the Fourth of July (1989) - Aug 06, 2008 |
| 74 | Jurassic Park (1993) - Aug 06, 2008 |
| 80 | Good Will Hunting (1997) - Aug 06, 2008 |
| 70 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Aug 06, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |