Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
cornerchili
Flick Fan - 55 Films Ranked
Member Since: Nov 15, 2010
Location: São Paulo, São Paulo, Brazil
Recent Rankings
30 Donnie Darko (2001) - Nov 15, 2010
77 Who Framed Roger Rabbit (1988) - Nov 15, 2010
44 Blood Diamond (2006) - Nov 15, 2010
88 Carlito's Way (1993) - Nov 15, 2010
89 Heat (1995) - Nov 15, 2010
90 Strangers on a Train (1951) - Nov 15, 2010
43 American Pie 2 (2001) - Nov 15, 2010
78 Fargo (1996) - Nov 15, 2010
41 Rocky III (1982) - Nov 15, 2010
42 The Karate Kid (1984) - Nov 15, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with cornerchili. Why not go rank more films, then come back and check it out again?