Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
cornfed
Movie Buff - 132 Films Ranked
Member Since: Nov 24, 2008
Location: Japan
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
62 A Serious Man (2009) - Jan 26, 2010
Mini-Review: Doesn't really go anywhere.
82 Death Proof (2007) - Oct 16, 2009
92 Spartacus (1960) - Oct 16, 2009
90 Pusher (1996) - Oct 16, 2009
93 District 9 (2009) - Sep 25, 2009
100 Kelly's Heroes (1970) - Sep 15, 2009
94 Tropic Thunder (2008) - Sep 15, 2009
92 300 (2007) - Sep 15, 2009
95 Kenny (2006) - Sep 04, 2009
0 Ponyo (2008) - Aug 24, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with cornfed. Why not go rank more films, then come back and check it out again?