Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
corpsepose
Movie Buff - 349 Films Ranked
Member Since: Jul 26, 2011
Location: USA
Bio: The official vegetarian DJ of Mac Miller
Recent Rankings
87 Drive (2011) - May 22, 2012
82 Groundhog Day (1993) - May 22, 2012
65 The House of the Devil (2009) - May 22, 2012
74 Antichrist (2009) - May 18, 2012
83 Melancholia (2011) - May 16, 2012
90 Mulholland Drive (2001) - May 16, 2012
81 Control (2007) - May 15, 2012
88 A Woman Is a Woman (1961) - May 10, 2012
98 Au hasard Balthazar (1966) - Apr 27, 2012
62 Submarine (2010) - Apr 23, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with corpsepose. Why not go rank more films, then come back and check it out again?