![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
corradini | |
![]() |
Movie Buff - 319 Films Ranked
Member Since: Jan 6, 2009
Location: USA
|

| 70 | Coneheads (1993) - Feb 07, 2010 |
| 85 | 50 First Dates (2004) - Feb 07, 2010 |
| 55 | You Don't Mess with the Zohan (2008) - Feb 07, 2010 |
| 74 | Billy Madison (1995) - Feb 07, 2010 |
| 40 | Armageddon (1998) - Feb 07, 2010 |
| 92 | Barton Fink (1991) - Feb 07, 2010 |
| 97 | The Jack Bull (1999) - Feb 07, 2010 |
| 97 | Diva (1981) - Feb 07, 2010 |
| 90 | Inglourious Basterds (2009) - Feb 07, 2010 |
| 98 | Star Trek (2009) - Feb 07, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |