Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Oscar Nominations 2012
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
coruscated
Flick Fan - 39 Films Ranked
Member Since: Aug 16, 2009
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
83 The Truman Show (1998) - Aug 16, 2009
84 Syriana (2005) - Aug 16, 2009
88 Love Actually (2003) - Aug 16, 2009
82 Groundhog Day (1993) - Aug 16, 2009
93 Amélie (2001) - Aug 16, 2009
84 Little Miss Sunshine (2006) - Aug 16, 2009
91 Arsenic and Old Lace (1944) - Aug 16, 2009
85 Election (1999) - Aug 16, 2009
93 Rear Window (1954) - Aug 16, 2009
83 The Breakfast Club (1985) - Aug 16, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with coruscated. Why not go rank more films, then come back and check it out again?