![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
corvus | |
![]() |
Movie Buff - 168 Films Ranked
Member Since: Nov 6, 2007
Location: USA
|

| 80 | Strange Brew (1983) - Nov 07, 2007 |
| 72 | European Vacation (1985) - Nov 07, 2007 |
| 35 | The Nutty Professor (1996) - Nov 07, 2007 |
| 69 | Wayne's World (1992) - Nov 07, 2007 |
| 90 | Baraka (1992) - Nov 07, 2007 |
| 80 | Michael Collins (1996) - Nov 07, 2007 |
| 50 | Shanghai Knights (2003) - Nov 07, 2007 |
| 45 | The Net (1995) - Nov 07, 2007 |
| 80 | Elizabeth (1998) - Nov 07, 2007 |
| 65 | Crocodile Dundee (1986) - Nov 07, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |