![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
coryishappy | |
![]() |
Flick Fan - 50 Films Ranked
Member Since: Nov 22, 2008
Location: USA
|

| 75 | Young Frankenstein (1974) - Nov 22, 2008 |
| 82 | American Pie (1999) - Nov 22, 2008 |
| 100 | The Butterfly Effect (2004) - Nov 22, 2008 |
| 70 | The Break-Up (2006) - Nov 22, 2008 |
| 100 | Trading Places (1983) - Nov 22, 2008 |
| 92 | Cube (1997) - Nov 22, 2008 |
| 98 | Pan's Labyrinth (2006) - Nov 22, 2008 |
| 87 | Wedding Crashers (2005) - Nov 22, 2008 |
| 87 | Being John Malkovich (1999) - Nov 22, 2008 |
| 99 | Leaving Las Vegas (1995) - Nov 22, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |