Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
cosanadam
Movie Buff - 210 Films Ranked
Member Since: Mar 5, 2010
Location: Turkey
Recent Rankings
85 Titan A.E. (2000) - Mar 05, 2010
85 The Time Machine (2002) - Mar 05, 2010
80 Murder by Numbers (2002) - Mar 05, 2010
85 Lost in Space (1998) - Mar 05, 2010
60 The Pink Panther (2006) - Mar 05, 2010
85 The Jackal (1997) - Mar 05, 2010
80 The Village (2004) - Mar 05, 2010
85 3:10 to Yuma (2007) - Mar 05, 2010
90 The Dark Knight (2008) - Mar 05, 2010
85 Titanic (1997) - Mar 05, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with cosanadam. Why not go rank more films, then come back and check it out again?