![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cosmicbus | |
![]() |
Flick Fan - 76 Films Ranked
Member Since: Jul 3, 2009
Location: WA, USA
|

| 50 | Inside Man (2006) - Jul 03, 2009 |
| 90 | The Godfather (1972) - Jul 03, 2009 |
| 88 | The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Jul 03, 2009 |
| 92 | Once Upon a Time in the West (1968) - Jul 03, 2009 |
| 81 | Batman Returns (1992) - Jul 03, 2009 |
| 91 | Singin' in the Rain (1952) - Jul 03, 2009 |
| 49 | The Chronicles of Riddick (2004) - Jul 03, 2009 |
| 67 | Dark City (1998) - Jul 03, 2009 |
| 0 | Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Jul 03, 2009 |
| 70 | The Motorcycle Diaries (2004) - Jul 03, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |