![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cosmin | |
![]() |
Flick Fan - 52 Films Ranked
Member Since: Oct 25, 2008
|

| 85 | Moon (2009) - Jan 16, 2011 |
| 87 | The Fountain (2006) - Jan 16, 2011 |
| 73 | Devil's Advocate (1997) - Jan 04, 2011 |
| 75 | Cashback (2006) - Jan 04, 2011 |
| 77 | Minority Report (2002) - Jan 04, 2011 |
| 55 | War of the Worlds (2005) - Jan 04, 2011 |
| 60 | Final Destination (2000) - Jan 04, 2011 |
| 76 | The Double Life of Veronique (1991) - Jan 03, 2011 |
| 89 | Me and You and Everyone We Know (2005) - Nov 21, 2010 |
| 74 | Good Will Hunting (1997) - Jun 18, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |