Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
cosmovitelli
Cinema Addict - 1581 Films Ranked
Member Since: Jul 5, 2009
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
60 Bedazzled (1967) - Jul 24, 2009
91 Grand Illusion (1937) - Jul 24, 2009
65 Little Big Man (1970) - Jul 24, 2009
82 In a Lonely Place (1950) - Jul 24, 2009
90 White Heat (1949) - Jul 24, 2009
68 The Paradine Case (1947) - Jul 24, 2009
60 The Sons of Katie Elder (1965) - Jul 24, 2009
85 Dr. Jekyll and Mr. Hyde (1931) - Jul 24, 2009
82 Johnny Guitar (1954) - Jul 24, 2009
85 The Leopard (1963) - Jul 24, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with cosmovitelli. Why not go rank more films, then come back and check it out again?