![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cosmovonw | |
![]() |
Film Freak - 502 Films Ranked
Member Since: Feb 1, 2011
Location: USA
|

| 88 | Moonrise Kingdom (2012) - May 29, 2012 |
| 85 | Men in Black III (2012) - May 29, 2012 |
| 93 | Harold and Maude (1971) - May 13, 2012 |
| 96 | Thelma & Louise (1991) - May 13, 2012 |
| 77 | The Hunger Games (2012) - May 13, 2012 |
| 78 | The Avengers (2012) - May 13, 2012 |
| 83 | An Affair to Remember (1957) - Feb 09, 2012 |
| 68 | Man on a Ledge (2012) - Feb 09, 2012 |
| 69 | This Is Spinal Tap (1984) - Jan 21, 2012 |
| 86 | Tinker, Tailor, Soldier, Spy (2011) - Jan 20, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |