Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
costanza
Movie Buff - 133 Films Ranked
Member Since: Dec 3, 2006
Bio: No information
Recent Rankings
63 Romeo + Juliet (1996) - Apr 23, 2008
70 Avalon (1990) - Apr 23, 2008
80 Donnie Darko (2001) - Apr 23, 2008
25 Street Fighter (1994) - Apr 23, 2008
77 Sabrina (1954) - Apr 23, 2008
30 Big Fish (2003) - Apr 23, 2008
66 Face/Off (1997) - Apr 23, 2008
70 Collateral (2004) - Apr 23, 2008
80 Raising Arizona (1987) - Apr 23, 2008
35 Shrek 2 (2004) - Apr 23, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with costanza. Why not go rank more films, then come back and check it out again?