![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
costcoiluvu | |
![]() |
Movie Buff - 490 Films Ranked
Member Since: Mar 28, 2010
Location: USA
|

| 90 | La Femme Nikita (1990) - Apr 01, 2010 |
| 70 | Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (1982) - Mar 30, 2010 |
| 75 | Gattaca (1997) - Mar 30, 2010 |
| 80 | Airplane II: The Sequel (1982) - Mar 30, 2010 |
| 80 | Hellboy II: The Golden Army (2008) - Mar 30, 2010 |
| 90 | There Will Be Blood (2007) - Mar 30, 2010 |
| 80 | Who Framed Roger Rabbit (1988) - Mar 30, 2010 |
| 80 | Cop Land (1997) - Mar 30, 2010 |
| 75 | Ultraviolet (2006) - Mar 30, 2010 |
| 95 | They Live (1988) - Mar 30, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |