![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
coumarwhi | |
![]() |
Flick Fan - 48 Films Ranked
Member Since: Mar 23, 2011
Location: Olympia, WA, USA
|

| 95 | Forgetting Sarah Marshall (2008) - Mar 23, 2011 |
| 90 | Memento (2001) - Mar 23, 2011 |
| 92 | Love Actually (2003) - Mar 23, 2011 |
| 80 | What Dreams May Come (1998) - Mar 23, 2011 |
| 90 | Akira Kurosawa's Dreams (1990) - Mar 23, 2011 |
| 90 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Mar 23, 2011 |
| 91 | The Iron Giant (1999) - Mar 23, 2011 |
| 92 | Hot Fuzz (2007) - Mar 23, 2011 |
| 92 | Shaun of the Dead (2004) - Mar 23, 2011 |
| 91 | Lolita (1962) - Mar 23, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |