Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
counet5
Flick Fan - 39 Films Ranked
Member Since: Jan 4, 2011
Location: Belgium
Recent Rankings
80 Taxi (1998) - Jan 04, 2011
84 Big Fish (2003) - Jan 04, 2011
70 La Boîte noire (2005) - Jan 04, 2011
85 Dikkenek (2006) - Jan 04, 2011
87 Love Me If You Dare (2003) - Jan 04, 2011
84 Inception (2010) - Jan 04, 2011
85 The Prestige (2006) - Jan 04, 2011
92 The Dark Knight (2008) - Jan 04, 2011
86 Memento (2001) - Jan 04, 2011
89 The Matrix (1999) - Jan 04, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with counet5. Why not go rank more films, then come back and check it out again?