![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
courtes | |
![]() |
Movie Buff - 230 Films Ranked
Member Since: Jun 24, 2010
Location: İstanbul, Turkey
Age: 36
Gender: Male
|

| 100 | Assembly (2007) - Jul 29, 2010 |
| 78 | Cool Hand Luke (1967) - Jul 18, 2010 |
| 48 | You Don't Mess with the Zohan (2008) - Jul 18, 2010 |
| 88 | The Shining (1980) - Jul 18, 2010 |
| 71 | RoboCop (1987) - Jul 18, 2010 |
| 94 | Back to the Future Part III (1990) - Jul 18, 2010 |
| 84 | The Omen (1976) - Jul 18, 2010 |
| 67 | Yes Man (2008) - Jul 18, 2010 |
| 71 | Spider-Man 2 (2004) - Jul 18, 2010 |
| 73 | Stigmata (1999) - Jul 18, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |