Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
coutinho
Cinema Addict - 1350 Films Ranked
Member Since: Jan 21, 2010
Location: São Paulo, São Paulo, Brazil
Age: 15
Message Sent!
500 characters left
Bio: now did one now did one now did one
Recent Rankings
91 Sudoeste (2011) - Feb 05, 2012
84 Dazed and Confused (1993) - Feb 04, 2012
57 L'invenzione di Morel (1974) - Feb 02, 2012
80 The Stendhal Syndrome (1996) - Jan 30, 2012
75 Black Sabbath (1963) - Jan 22, 2012
45 Little Fockers (2010) - Jan 21, 2012
82 Winchester '73 (1950) - Jan 21, 2012
71 Le Merle (1958) - Jan 20, 2012
13 The Skeleton Key (2005) - Jan 20, 2012
58 Babe: Pig in the City (1998) - Jan 20, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with coutinho. Why not go rank more films, then come back and check it out again?