Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
covanus
Movie Buff - 298 Films Ranked
Member Since: Jun 18, 2009
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
80 A Bucket of Blood (1959) - Jun 19, 2009
75 UHF (1989) - Jun 19, 2009
79 Withnail & I (1987) - Jun 19, 2009
89 Naked (1993) - Jun 19, 2009
91 Career Girls (1997) - Jun 19, 2009
85 Metropolis (1927) - Jun 19, 2009
27 Betty Blue (1986) - Jun 19, 2009
51 Independence Day (1996) - Jun 18, 2009
42 Star Trek: Generations (1994) - Jun 18, 2009
83 Pee-wee's Big Adventure (1985) - Jun 18, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with covanus. Why not go rank more films, then come back and check it out again?