Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
cowbell
Movie Buff - 472 Films Ranked
Member Since: Mar 9, 2008
Location: USA
Recent Rankings
67 Rounders (1998) - Mar 27, 2008
70 American History X (1998) - Mar 27, 2008
68 Red Dragon (2002) - Mar 27, 2008
83 Primal Fear (1996) - Mar 27, 2008
70 Irma la Douce (1963) - Mar 18, 2008
0 Saw III (2006) - Mar 17, 2008
76 Frailty (2001) - Mar 17, 2008
59 13 Going on 30 (2004) - Mar 17, 2008
65 Chocolat (2000) - Mar 17, 2008
68 White Fang (1991) - Mar 17, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with cowbell. Why not go rank more films, then come back and check it out again?