Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
cp91886
Film Freak - 884 Films Ranked
Member Since: Apr 5, 2006
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
75 The Sword in the Stone (1963) - Apr 15, 2010
93 Inglourious Basterds (2009) - Apr 15, 2010
88 District 9 (2009) - Apr 15, 2010
68 Envy (2004) - Apr 15, 2010
82 Star Trek (2009) - Apr 15, 2010
77 Charlie Bartlett (2007) - Apr 15, 2010
85 Bottle Rocket (1996) - Apr 15, 2010
68 2 Fast 2 Furious (2003) - Apr 15, 2010
87 Very Bad Things (1998) - Apr 15, 2010
86 Aliens (1986) - Apr 15, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with cp91886. Why not go rank more films, then come back and check it out again?