![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cpatrick | |
![]() |
Flick Fan - 38 Films Ranked
Member Since: Feb 7, 2009
Location: USA
|
|
Bio: I like movies.
| |

| 86 | The Wrestler (2008) - May 01, 2009 |
| 87 | Changeling (2008) - Apr 14, 2009 |
| 80 | Happy-Go-Lucky (2008) - Apr 14, 2009 |
| 84 | Slumdog Millionaire (2008) - Apr 14, 2009 |
| 88 | Secondhand Lions (2003) - Apr 14, 2009 |
| 94 | Pee-wee's Big Adventure (1985) - Apr 14, 2009 |
| 84 | Monsters vs. Aliens (2009) - Apr 09, 2009 |
| 86 | Role Models (2008) - Apr 08, 2009 |
| 93 | Elegy (2008) - Apr 03, 2009 |
| 94 | The Evil Dead (1981) - Apr 02, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |