![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cpdjunior | |
![]() |
Flick Fan - 45 Films Ranked
Member Since: Dec 23, 2010
Location: Brazil
|

| 60 | Moulin Rouge! (2001) - Dec 23, 2010 |
| 90 | Toy Story 2 (1999) - Dec 23, 2010 |
| 50 | Halloween H20: Twenty Years Later (1998) - Dec 23, 2010 |
| 60 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Dec 23, 2010 |
| 60 | District 9 (2009) - Dec 23, 2010 |
| 50 | Be Kind Rewind (2008) - Dec 23, 2010 |
| 90 | Independence Day (1996) - Dec 23, 2010 |
| 70 | King Arthur (2004) - Dec 23, 2010 |
| 85 | Final Fantasy VII: Advent Children (2005) - Dec 23, 2010 |
| 60 | Forgetting Sarah Marshall (2008) - Dec 23, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |