cperdue310

cperdue310
Flick Fan - 42 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

44 13% Fargo (1996) - Rated 13 Feb 2012
55 35% Drive (2011) - Rated 13 Feb 2012
50 25% Bananas (1971) - Rated 13 Feb 2012
50 25% Inglourious Basterds (2009) - Rated 13 Feb 2012
33 4% Pearl Harbor (2001) - Rated 13 Feb 2012
59 41% The Patriot (2000) - Rated 13 Feb 2012
66 48% Brokeback Mountain (2005) - Rated 13 Feb 2012
33 4% Hancock (2008) - Rated 13 Feb 2012
80 70% Night of the Living Dead (1968) - Rated 13 Feb 2012
90 84% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 13 Feb 2012