![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cplo42 | |
![]() |
Movie Buff - 247 Films Ranked
Member Since: Nov 7, 2008
Location: USA
|

| 80 | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - Apr 05, 2009 |
| 85 | Rounders (1998) - Apr 05, 2009 |
| 60 | The Fast and the Furious (2001) - Apr 05, 2009 |
| 59 | Cats & Dogs (2001) - Apr 05, 2009 |
| 23 | To Kill a Mockingbird (1962) - Apr 05, 2009 |
| 55 | Charlotte's Web (1973) - Apr 05, 2009 |
| 64 | Finding Nemo (2003) - Apr 05, 2009 |
| 52 | Fantastic Four (2005) - Apr 05, 2009 |
| 72 | Funny Games (2008) - Apr 05, 2009 |
| 51 | The Grudge 2 (2006) - Apr 05, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |