![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cppp | |
![]() |
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Jun 11, 2011
Location: Argentina
|

| 95 | Gone with the Wind (1939) - Jun 11, 2011 |
| 95 | Doctor Zhivago (1965) - Jun 11, 2011 |
| 95 | Lawrence of Arabia (1962) - Jun 11, 2011 |
| 85 | The Purple Rose of Cairo (1985) - Jun 11, 2011 |
| 70 | What's New, Pussycat (1965) - Jun 11, 2011 |
| 90 | Bananas (1971) - Jun 11, 2011 |
| 85 | Love and Death (1975) - Jun 11, 2011 |
| 85 | Match Point (2005) - Jun 11, 2011 |
| 50 | You Will Meet a Tall Dark Stranger (2010) - Jun 11, 2011 |
| 95 | Ben-Hur (1959) - Jun 11, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |