![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cpt_cow | |
![]() |
Movie Buff - 160 Films Ranked
Member Since: Dec 10, 2009
Location: USA
|

| 93 | Jacob's Ladder (1990) - Mar 08, 2010 |
| 90 | The Ninth Gate (1999) - Mar 08, 2010 |
| 91 | Apocalypse Now (1979) - Feb 12, 2010 |
| 87 | American Graffiti (1973) - Feb 12, 2010 |
| 95 | Memento (2001) - Feb 12, 2010 |
| 97 | District 9 (2009) - Dec 23, 2009 |
| 20 | Dumbo (1941) - Dec 23, 2009 |
| 20 | Galaxy Quest (1999) - Dec 23, 2009 |
| 20 | Rush Hour (1998) - Dec 23, 2009 |
| 88 | Commando (1985) - Dec 23, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |