Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
cptnspoon19
Flick Fan - 71 Films Ranked
Member Since: Dec 4, 2006
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
89 Hard Boiled (1992) - Apr 26, 2008
99 Waking Life (2001) - Dec 04, 2006
96 Dazed and Confused (1993) - Dec 04, 2006
94 The Negotiator (1998) - Dec 04, 2006
90 WarGames (1983) - Dec 04, 2006
85 Mystic River (2003) - Dec 04, 2006
80 Richie Rich (1994) - Dec 04, 2006
100 2001: A Space Odyssey (1968) - Dec 04, 2006
90 Home Alone (1990) - Dec 04, 2006
4 The Village (2004) - Dec 04, 2006
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with cptnspoon19. Why not go rank more films, then come back and check it out again?