![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cpupo | |
![]() |
Movie Buff - 182 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Portugal
|

| 73 | The Ides of March (2011) - Dec 11, 2011 |
| 74 | The Princess and the Frog (2009) - May 27, 2011 |
| 70 | Battle: Los Angeles (2011) - May 27, 2011 |
| 69 | Limitless (2011) - May 27, 2011 |
| 70 | Unknown (2011) - May 27, 2011 |
| 72 | Passion Play (2010) - May 27, 2011 |
| 73 | Source Code (2011) - May 27, 2011 |
| 72 | Fracture (2007) - Mar 19, 2011 |
| 73 | Red Dragon (2002) - Nov 14, 2010 |
| 70 | Red (2010) - Nov 14, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |