![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
craig lucas | |
![]() |
Flick Fan - 77 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2010
Location: Athy, Kildare, Ireland
|

| 85 | Hancock (2008) - Sep 20, 2010 |
| 80 | Beauty and the Beast (1991) - Sep 20, 2010 |
| 95 | Avatar (2009) - Sep 20, 2010 |
| 85 | The Incredible Hulk (2008) - Sep 20, 2010 |
| 95 | Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events (2004) - Sep 20, 2010 |
| 85 | Superman Returns (2006) - Sep 20, 2010 |
| 75 | Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002) - Sep 20, 2010 |
| 70 | X-Men: The Last Stand (2006) - Sep 20, 2010 |
| 95 | Highlander (1986) - Sep 20, 2010 |
| 80 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Sep 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |