crapoulas

crapoulas
Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: 21 Mar 2013
Location: Switzerland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 90% American History X (1998) - Rated 21 Mar 2013
90 90% Pulp Fiction (1994) - Rated 21 Mar 2013
80 28% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 21 Mar 2013
85 62% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 21 Mar 2013
85 62% The Green Mile (1999) - Rated 21 Mar 2013
87 78% Oldboy (2003) - Rated 21 Mar 2013
83 46% Crash (2005) - Rated 21 Mar 2013
75 9% Hard Candy (2006) - Rated 21 Mar 2013
90 90% Requiem for a Dream (2000) - Rated 21 Mar 2013
80 28% Take Shelter (2011) - Rated 21 Mar 2013