![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
crassben | |
![]() |
Movie Buff - 137 Films Ranked
Member Since: Sep 20, 2010
Location: Taiwan
|

| 85 | Syriana (2005) - Sep 20, 2010 |
| 100 | Apocalypse Now (1979) - Sep 20, 2010 |
| 80 | Broken Flowers (2005) - Sep 20, 2010 |
| 80 | L.A. Confidential (1997) - Sep 20, 2010 |
| 90 | The Shining (1980) - Sep 20, 2010 |
| 80 | Adaptation. (2002) - Sep 20, 2010 |
| 80 | Miller's Crossing (1990) - Sep 20, 2010 |
| 80 | Ed Wood (1994) - Sep 20, 2010 |
| 90 | Taxi Driver (1976) - Sep 20, 2010 |
| 80 | The Warriors (1979) - Sep 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |