![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
crassy | |
![]() |
Flick Fan - 69 Films Ranked
Member Since: Mar 20, 2009
|

| 90 | Larry David: Curb Your Enthusiasm (1999) - Mar 20, 2009 |
| 88 | Chocolat (2000) - Mar 20, 2009 |
| 89 | 12 Monkeys (1995) - Mar 20, 2009 |
| 80 | Run Lola Run (1998) - Mar 20, 2009 |
| 83 | Dumb and Dumber (1994) - Mar 20, 2009 |
| 87 | My Big Fat Greek Wedding (2002) - Mar 20, 2009 |
| 88 | Animal House (1978) - Mar 20, 2009 |
| 90 | Gladiator (2000) - Mar 20, 2009 |
| 81 | Dave (1993) - Mar 20, 2009 |
| 82 | E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Mar 20, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |