![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cratnip | |
![]() |
Movie Buff - 127 Films Ranked
Member Since: May 20, 2011
Location: Fort Wayne, IN, USA
|
|
Bio: I chew things
| |

| 77 | Willard (2003) - Aug 29, 2011 |
| 70 | Bartleby (2001) - Aug 24, 2011 |
| 67 | Sling Blade (1996) - Jul 06, 2011 |
| 70 | 12 Monkeys (1995) - Jun 24, 2011 |
| 38 | Face/Off (1997) - Jun 24, 2011 |
| 51 | Creepshow (1982) - Jun 17, 2011 |
| 65 | The Crazies (1973) - Jun 17, 2011 |
| 38 | Creepshow 2 (1987) - Jun 17, 2011 |
| 60 | Night of the Living Dead (1968) - Jun 17, 2011 |
| 78 | Compulsion (1959) - Jun 17, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |