Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
cravenmonket
Flick Fan - 28 Films Ranked
Member Since: Nov 30, 2008
Location: USA
Recent Rankings
90 City of God (2003) - Dec 15, 2008
83 The Bourne Identity (2002) - Nov 30, 2008
91 The Godfather: Part II (1974) - Nov 30, 2008
90 The Godfather (1972) - Nov 30, 2008
80 Jerry Maguire (1996) - Nov 30, 2008
67 Last Holiday (2006) - Nov 30, 2008
80 Napoleon Dynamite (2004) - Nov 30, 2008
74 21 Grams (2003) - Nov 30, 2008
72 The Score (2001) - Nov 30, 2008
72 Heat (1995) - Nov 30, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with cravenmonket. Why not go rank more films, then come back and check it out again?