Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
crayboy
Movie Buff - 130 Films Ranked
Member Since: May 6, 2006
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Bio: No information
Recent Rankings
85 Ratatouille (2007) - Sep 07, 2011
40 Taxi Driver (1976) - Sep 07, 2011
40 Reservoir Dogs (1992) - Sep 07, 2011
10 Bridesmaids (2011) - Sep 07, 2011
85 Barbarella (1968) - Sep 28, 2008
90 Big Fish (2003) - Sep 28, 2008
90 Snow Cake (2006) - Sep 28, 2008
85 Burn After Reading (2008) - Sep 28, 2008
80 Iron Man (2008) - Sep 28, 2008
85 Bridge to Terabithia (2007) - Aug 14, 2007
Mini-Review: Damn - I cried in front of my kids. Did not see that coming.
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with crayboy. Why not go rank more films, then come back and check it out again?