![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
crazy613 | |
![]() |
Movie Buff - 312 Films Ranked
Member Since: Jan 18, 2010
Location: san diego, ca, USA
|

| 75 | Mortal Kombat (1995) - Jan 18, 2010 |
| 80 | Once Upon a Time in Mexico (2003) - Jan 18, 2010 |
| 70 | An American Werewolf in Paris (1997) - Jan 18, 2010 |
| 65 | Air Bud (1997) - Jan 18, 2010 |
| 70 | The Golden Child (1986) - Jan 18, 2010 |
| 70 | Zoolander (2001) - Jan 18, 2010 |
| 70 | Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Jan 18, 2010 |
| 70 | Jeepers Creepers (2001) - Jan 18, 2010 |
| 75 | Six Days Seven Nights (1998) - Jan 18, 2010 |
| 85 | Deja Vu (2006) - Jan 18, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |