![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
crazydorfs | |
![]() |
Movie Buff - 279 Films Ranked
Member Since: Apr 15, 2006
Location: USA
|
|
Bio: No information
| |

| 100 | Platoon (1986) - Jun 08, 2008 |
| 90 | Patton (1970) - Jun 08, 2008 |
| 100 | Schindler's List (1993) - Jun 08, 2008 |
| 100 | Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Jun 08, 2008 |
| 85 | Gone Baby Gone (2007) - Jun 08, 2008 |
| 100 | Battlestar Galactica (2003) - Jun 08, 2008 |
| 100 | Noises Off... (1992) - Jun 08, 2008 |
| 0 | The Last Starfighter (1984) - Jun 08, 2008 |
| 90 | Glory (1989) - Jun 08, 2008 |
| 80 | The Wild Bunch (1969) - Jun 08, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |